Pucharowe tournee
Heineken po raz kolejny zabierze najcenniejsze trofeum w klubowej piłce nożnej w podróż po całym świecie. Jaki jest plan tej „wycieczki” i kto został na nią zaproszony?

Już siódmy rok z rzędu marka piwa kojarzona z Ligą Mistrzów zabierze puchar wręczany triumfatorowi tych rozgrywek na tournee po całym świecie. W planach podróży znalazła się Południowa Ameryka, Afryka i Azja. Ostatecznie trofeum trafi 25 maja 2013 roku na stadion Wembley, gdzie rozegrany zostanie tegoroczny mecz finałowy.
Oczywiście każdemu przystankowi na trasie towarzyszyć będą okolicznościowe imprezy. Kibice będą mogli zrobić sobie zdjęcie z pucharem. Fani, którym dopisze szczęście będą zaś mogli wygrać bilety na finał Ligi Mistrzów.
Pucharowi towarzyszyć będą w podróży znani przed laty piłkarze jak: Marcel Desailly, Freddie Ljungberg czy Clarence Seedorf.

Redakcja Sport Marketing
Więcej Ze świata
Kandydat na szefa MKOl-u: kluczowe jest spotkanie przyszłego przewodniczącego z Trumpem
Juan Antonio Samaranch junior, jeden z kandydatów na nowego przewodniczącego Międzynarodowego Komitetu Olimpijskiego, uważa, że osoba obejmująca to stanowisko powinna jak najszybciej spotkać się z prezydentem USA, Donaldem Trumpem.



