Djoković nie zmienia zegarka
Novak Djoković, jedna z największych gwiazd światowego tenisa, podpisał nowy kontrakt indywidualny ze znanym producentem zegarków.


Chodzi oczywiście o japońskie Seiko. Tym razem umowę parafowano na okres czterech lat, do końca 2020 roku.
W ramach kooperacji 29-latek będzie uczestniczył w pracach nad trzema modelami: Astron (podróżniczy), Premier (na specjalne okazje) oraz Prospex (do uprawiania sportów na świeżym powietrzu).
Seiko będzie też nadal wspierać Fundację Novaka Djokovicia, która realizuje projekty dla dzieci w Serbii w zakresie edukacji.
Współpraca z Japończykami rozpoczęła się na początku 2014 roku. Przypomnijmy, że Serb jest wspierany przez takie firmy jak Uniqlo, Head, Peugeot, ANZ czy Jacob’s Creek.

Bartosz Burzyński
Więcej Ze świata
Kandydat na szefa MKOl-u: kluczowe jest spotkanie przyszłego przewodniczącego z Trumpem
Juan Antonio Samaranch junior, jeden z kandydatów na nowego przewodniczącego Międzynarodowego Komitetu Olimpijskiego, uważa, że osoba obejmująca to stanowisko powinna jak najszybciej spotkać się z prezydentem USA, Donaldem Trumpem.



