03.03.2025 08:27

Julia Szeremeta wystąpiła w serialu. Wkrótce emisja

Gwiazda polskiego boksu, być może największa nadzieja rodzimego pięściarstwa – Julia Szeremeta poza ringiem wykazuje dużą aktywność. Tym razem pokazała zdolności aktorskie.

Julia Szeremeta wystąpiła w serialu. Wkrótce emisja
Autor zdjęcia: TVP Sport – YouTube

Szeremeta postanowiła wziąć udział w serialu „Lombard. Życie pod zastaw”. Potraktowała to jako nowe doświadczenie i nie wyklucza, że w przyszłości będzie kontynuować występy w roli aktorki.

Kiedy premiera?

Premiera odcinka, w którym medalistka olimpijska miała istotny udział, odbędzie się 4 marca o 19:00 w TV Puls. Na oficjalnym koncie serialu na Facebooku czytamy, że już na samym początku nowego sezonu, bo w drugim odcinku, widzowie będą mogli zobaczyć polską pięściarkę w akcji.

Najbliższe plany sportowe

10-16 marca w Debreczynie zostanie rozegrana 69. edycja „Bocskai Istvan Memorial”. Szeremeta triumfowała w ostatniej edycji w kategorii do 57 kg, wygrała z węgierską zawodniczką Szabiną Szucs.

Po tym turnieju polska pięściarka wystąpi w Brazylii. Będzie to rywalizacja o Pucharu Świat, za której organizację odpowiada World Boxing (30 marca – 7 kwietnia). W planach Szeremety są też walki w ramach PŚ w Kazachstanie (30 czerwca – 7 lipca) i turnieju w Indiach (15-22 listopada).



Udostępnij
Bartłomiej Najtkowski

Bartłomiej Najtkowski