Co kluby PKO BP Ekstraklasy oferują kibicom z okazji Walentynek?
Walentynki obchodzimy 14 lutego (piątek). Kluby piłkarskie z najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce mają z tej okazji propozycje dla fanów.

Korona Kielce zachęca kibiców do zakupu m.in. perfum (https://sklep.korona-kielce.pl/pl/new).

Legia Warszawa zapewnia kibiców, że jeżeli jeszcze nie mają prezentu dla ukochanej osoby, to nowa oferta walentynkowa sprawdzi się idealnie. Nowości w klubowym sklepie reklamują bramkarz Wojskowych Kacper Tobiasz i jego partnerka (https://sklep.legia.com/).

Raków Częstochowa deklaruje, że kibice, którzy chcą sprawić prezent swojej drugiej połówce, mogą liczyć na pomoc klubu. Medaliki zapraszają fanów do Raków FanStore przy L83 oraz w Galerii Jurajskiej (https://sklep.rakow.com/walentynki25).




Kolacja walentynkowa to idealna okazja do tego, aby poznać stadion w Łodzi w romantycznym wydaniu. Pary będą mogły delektować się znakomitym posiłkiem, a także cieszyć się muzyką na żywo. W ofercie znajdzie się też wieczorne zwiedzanie obiektu przy al. Piłsudskiego 138.
Decydując się na posiłki (przystawka, zupa, danie główne i deser) goście będą mogli wybrać zarówno opcję wegetariańską, jak i mięsną. Do tego w ofercie jest szeroki wybór napojów zimnych oraz gorących, również open bar (alkoholowy i bezalkoholowy).
Cena kolacji: 499 zł za osobę.
Walentynkowy wieczór rozpoczyna się o dwóch porach: 17:00 i 20:15 – na każdą z tych godzin przewidziano miejsce dla 15 par.
Hit w Walentynki
Lech Poznań zagra z Rakowem Częstochowa w Walentynki, 14 lutego, a więc wydaje się, że jest to pod względem marketingowym „samograj” dla Kolejorza. KKS opublikował specjalny filmik w social mediach.

Bartłomiej Najtkowski
Więcej Z kraju
Postęp w sprawie prywatyzacji Górnika Zabrze
Górnik Zabrze od dłuższego czasu jest klubem uzależnionym od wsparcia władz samorządowych. Po tym jak władzę w mieście straciła Małgorzata Mańka-Szulik, nowa prezydent Zabrza Agnieszka Rupniewska dąży do tego, by model władzy w klubie z Roosevelta uległ zmianie. Przedstawiła już konkrety w tej materii.

![„Górnik Łęczna to spółka akcyjna, stowarzyszenie i fundacja. Chcemy połączyć te podmioty” [WYWIAD]](https://www.sportmarketing.pl/content/uploads/2025/04/lop-768x511.jpeg)

