Aktualności 10 października 2024

Harmonogram sprzedaży biletów na mecz Lech Poznań-Legia Warszawa

10 listopada o 17:30 na Enea Stadionie przy ulicy Bułgarskiej w Poznaniu dojdzie do konfrontacji Lecha z Legią Warszawa. Absolutny klasyk polskiej piłki ligowej na pewno znowu przyciągnie tłumy. Klub ze stolicy Wielkopolski przekazał informacje  dotyczące biletów na to spotkanie.

Nastroje w Poznaniu i Warszawie

Lech Poznań w tym sezonie do niedawna szedł jak burza w PKO BP Ekstraklasie, pomijając niepowodzenie w Łodzi w rywalizacji z Widzewem, wygrywał kolejne mecze, a potknął się dopiero dość niespodziewanie w starciu z beniaminkiem z Lublina. Motor wygrał 2:1 z Kolejorzem w ostatniej serii gier przed przerwą na kadrę. Jeśli chodzi o Legię Warszawa, przy Łazienkowskiej przeważa niezadowolenie z powodu wyników osiąganych przez stołeczny zespół na krajowym podwórku.

Za to w europejskich pucharach na razie Wojskowi mają powody do radości. W pierwszej kolejce fazy ligowej Ligi Konferencji pokonali faworyta z Hiszpanii, najlepszą w teorii drużynę, z którą przyjdzie im się mierzyć na tym etapie zmagań w rozgrywkach europejskich. Mowa o Realu Betis. Legia wygrała z Andaluzyjczykami 1:0. Co istotne, w zasadzie przez pełne 90 minut miała ten mecz pod kontrolą, Betis nie potrafił realnie zagrozić jej bramce i wykreować klarownych sytuacji bramkowych.

Harmonogram sprzedaży biletów na mecz Lecha Poznań z Legią Warszawa:

➡️ Wtorek (15 października), godzina 12:00 – sprzedaż zamknięta dla karnetowiczów. Posiadacze abonamentów oraz subskrypcji mogą kupić po dwa bilety dla najbliższych.

➡️ Środa (16 października), godzina 12:00 – sprzedaż otwarta.