Aktualności 18 października 2024

Hit PKO BP Ekstraklasy obejrzy komplet widzów

autor: Adrian Janiuk
Sobotni mecz pomiędzy trzecią w tabeli Cracovią a liderem Lechem Poznań bez wątpienia należy do najciekawszych spotkań 12. kolejki PKO BP Ekstraklasy. Wszystkie bilety, których liczba wynosiła 13 337, zostały sprzedane już osiem dni przed tym starciem.

Drużyna z Krakowa zyskała miano niespodzianki pierwszej połowy sezonu. Zespół pod wodzą Dawida Kroczka zdobył 23 punkty, zajmując trzecie miejsce w lidze, zaledwie dwa punkty za Lechem.

Cracovia podejdzie do tego meczu w lepszych humorach, po wyjazdowej wygranej 4:2 nad Śląskiem Wrocław w poprzedniej kolejce. Z kolei Lech Poznań niespodziewanie przegrał na własnym boisku 1:2 z Motorem Lublin. Trener Dawid Kroczek nie miał jednak pełnej swobody pracy podczas ostatniej przerwy, gdyż aż ośmiu piłkarzy Cracovii zostało powołanych do reprezentacji.

Wszystkie bilety w liczbie 13 337 zostały wyprzedane osiem dni przed spotkaniem.