Nietypowy spot z gwiazdą Premier League

Lider Chelsea Cole Palmer wystąpił w dziewięciominutowym filmie dla marki Burberry. Były gracz Manchesteru City wraz z kolegą z reprezentacji Anglii i gwiazdą Crystal Palace Eberechim Eze – został wybrany do nowej kampanii firmy inspirowanej hasłem: „It’s Always Burberry Weather”.

W dziewięciominutowym spocie obserwujemy Palmera, jak siedzi nad jeziorem w budrysówce, ma na sobie sprzęt wędkarski i wpatruje się w wodę.

Niesamowity wyczyn

W tym sezonie Premier League 22-latek, na którym nie poznał się Pep Guardiola, w pierwszej połowie meczu na Stamford Bridge z Brighton popisał się niesamowitą grą, strzelił aż cztery gole, a mecz zakończył się wynikiem 4-2. Cztery trafienia jednego gracza w ciągu 45 minut gry to pierwszy taki wyczyn w historii Premier League.

Choć Palmer zachwyca finezją i polotem na boisku, jest skuteczny, to niektórzy uważają, że brakuje mu silnej, ekscytującej osobowości. Ten olimpijski spokój jest zauważalny w wyżej zamieszczonym klipie.